جمعه 20 11 1391

«براي مشاهده عكس در ابعاد واقعي (خيلي بزرگ) اينجا كليك كنيد.»

منبع: سايت جهان نيوز

گردآورنده: مرتضي فروتن تنها

جمعه 20 11 1391

من فراموش نميكنم؛ بر حسب تصادف، سالها پيش از پيروزى انقلاب منزل دوستى رفته بوديم - اهل يكى از شهرستانهاى شمال كشور بود، آمده بود مشهد، ما رفتيم ديدنش - نماينده‌ى آن شهر در مجلس شوراى ملىِ آن روز هم اتفاقاً مشهد بود و او هم آمده بود ديدن اين شخص. تصادفاً ما با يك نماينده‌ى مجلس يك ساعتى همنشين شديم. ما آن وقت جوان بوديم، مثل حالاى شماها - كه هر چه دلتان ميخواهد، ميگوئيد - ما هم ملاحظه‌ى جوانب قضيه را نميكرديم. بنده شروع كردم انتقاد از دستگاه، و همان حرفهائى كه آن وقتها در ذهن ما بود، گفتيم. او نماينده‌ى مجلس شاه بود، به او برخورد؛ لذا بنا كرد با ما مجادله كردن. از جمله‌ى حرفهائى كه من به او زدم، اين بود كه گفتم: آقا مملكت را راكد نگه داشته‌ايد؛ همه‌اش واردات، همه‌اش واردات، همه‌اش مصنوعات ديگران؛ پس خود ما چرا كارى نميكنيم؟ جوابى كه او داد، جالب است، كه شما بدانيد طرز فكرها چه بود. گفت: آقا بهتر، بهتر! اروپائى‌ها مثل نوكر براى ما كار كنند، ما از نتيجه‌ى كاركرد آنها استفاده كنيم.

(بيانات در ديدار دانشجويان دانشگاه‌هاى استان يزد ۱۳۸۶/۱۰/۱۳)

منبع: سايت حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي

گردآورنده: مرتضي فروتن تنها

پنج شنبه 19 11 1391

دبير علمي نخستين همايش اقتصاد مقاومتي سندي ارائه كرد كه در آن آمده بود: ۱۲ نفر از علماي اصفهان در سال ۱۳۲۴قمري ( ۱۰۹ سال پيش) بيانيه‌اي در رد مصرف كالاي خارجي و تاكيد بر مصرف كالاي داخلي امضا كردند.

«براي مشاهده متن كامل به ادامه مطلب مراجعه كنيد.»


منبع: خبرگزاري رجانيوز

گردآورنده: مرتضي فروتن تنها


ادامه مطلب
چهارشنبه 18 11 1391

خوشبختانه امروز متوجه شدم كه تبلاگ ساخت ايراني در كمتر از 2 ماه ، با افزايش پيج رنك قابل توجهي به رتبه خوبي دست يافت.
امروز پيج رنك تبلاگ ساخت ايراني از حالت na به پيج رنك 3 ارتقا پيدا كرد...
انشالله به زودي مطالب زيبا و جذابي در تبلاگ قرار خواهد گرفت ...


با تشكر ، مدير تبلاگ ساخت ايراني

مرتضي فروتن تنها 

يکشنبه 15 11 1391

 محصول تبيان
سبك:اكشن
اين بازي روايتگر نبرد دلير مردانه رزمندگان اسلام در مقابل نفوذ عناصر معاند با نظام جمهوري اسلامي است و تشابه پوششي عناصر ضد انقلاب با پوشش مردم غيور كردستان صرفا بيان اين رويداد تاريخي است و همواره معتقد است كه ايران اسلامي با اتحاد همه اقوام ايراني پايدار و سربلند خواهند ماند.
عراقي براي تصرف آبادان در آبان 1359 در منطقه ذوالفقاري روي رودخانه بهمنشير پل شناور نصب و با عبور دادن قسمتي از نيروهاي خود وارد جزيره آبادان شدند و از طريق آن و دور از ديد رزمندگان اسلام به راحتي وارد شهر شدند آن را محاصره كردند. شما بايد با شجاعت ها و دلاوردي هايتان در عملياتي كه به" حماسه ذوالفقاري" معروف است شهر را نجات دهيد.

براي دريافت اين محصول اينجا كليك كنيد.

منبع: سايت تبيان

گردآورنده: مرتضي فروتن تنها

يکشنبه 15 11 1391

 در حالي با توافق صورت گرفته بين مجلس و دولت، ۲هزار ميليارد دلار از صندوق توسعه ملي با هدف كمك به معيشت شب عيد مردم برداشت خواهد شد كه در رابطه با نحوه توزيع نقدي يا غير‌نقدي منابع فوق نظريات گوناگوني وجود دارد.

خبرگزاري فارس: عيدانه منوط به خريد كالاي داخلي شود

منبع و ادامه مطلب: خبرگزاري فارس

گردآورنده: مرتضي فروتن تنها

شنبه 14 11 1391

وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح سطح مقطعي راداري بسيار كم و پرواز در ارتفاع كم را مهمترين ويژگي جنگنده قاهر 313 عنوان كرد.

منبع و ادامه مطلب: خبرگزاري فارس

گردآورنده: مرتضي فروتن تنها

X