پنج شنبه 30 9 1391

براي دانلود صوت توليد ملي (وظيفه دولت) از بيانات رهبري روي عكس زير كليك كنيد.

 

 

گردآورنده: مرتضي فروتن تنها

مدير تبلاگ ساخت ايراني

پنج شنبه 30 9 1391

نام كتاب: رسانه و نقش خانواده در توليد ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني

نويسنده: حسين رئيسي واناني، غلام‌حسن عيوضي

ويراستار: ابوذر هدايتي

تهيه‌كننده و ناشر: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صدا و سيما

چكيده: وسايل ارتباط جمعي يكي از مولفه هاي تاثيرگذار بر انسجام خانواده است، بهره برداري فرهنگي از رسانه و فرهنگي شدن ابزارهاي رسانه اي مي تواند عوارض ناشي از خود رسانه ها و همچنين شهرنشيني و شتاب تكنولوژي را كاهش دهد به گونه اي كه اين ابزار در خدمت انسان باشد و در خانواده باعث اين پيوند عاطفي گردد تا اعضاي خانواده با نوعي تفهيم و تفاهم و درك متقابل با يكديگر تعامل داشته باشند. اين اثر مي كوشد نقش رسانه در ايجاد رابطي عاطفي تعاملي بين اعضاي خانواده در زمينه حمايت از توليد ملي و همچنين نقش خانواده در اين زمينه را بررسي نمايد.

گردآورنده: مرتضي فروتن تنها
مدير تبلاگ ساخت ايراني 

چهارشنبه 29 9 1391

آيا مي دانستيد تا آخر امسال ايمپلنت هاي ايراني روانه دندان پزشكي ها خواهد شد؟

چهارشنبه 29 9 1391

آيا مي دانستيد قرار است بزرگترين سد دو قوسي جهان توسط قرارگاه خاتم النبياء ايران ساخته شود؟

چهارشنبه 29 9 1391

آيا مي دانستيد ايران توانايي ساخت پهپادهاي قوي تر از پهپاد هاي آمريكايي را داراست.

چهارشنبه 29 9 1391

آيا مي دانيد كه در گذشته ورامين از بزرگترين مراكز توليد غلات و گندم ايران بوده و اساساً يكي از دلايل اشغال ايران در زمان جنگ جهاني دوم توسط روسيه، همين توليدات انبوه كشاورزي بوده است.

چهارشنبه 29 9 1391

آيا مي دانيد كه روزگاري نه چندان دور در اين مملكت، سيستان و بلوچستان به سبب توليد انبوه گندم، به «مصر ايران» شهرت داشته است!

چهارشنبه 29 9 1391

آيا مي دانيد كه در برهه نزديكي از تاريخ كشورمان صنعت پارچه ‎بافي در ايران پيشرفته بوده به طوري كه كتان بافي در كاشان فوق العاده مشهور بوده است. اما تمام كارگاه هاي كتان بافي كاشان بعد از يك دوره كوتاه مدت در ايران تعطيل مي شود.

چهارشنبه 29 9 1391

آيا مي دانيد كه در گذشته وضعيت كشاورزي در ايران از كشورهاي اروپايي بهتر بوده است، به نحوي كه «جرج سارتن» در كتاب خاطرات خود مي نويسد: وضعيت كشاورزان در ايران از وضعيت كشاورزان اروپايي به مراتب بهتر است و اينها از رفاه بيشتري بهره مي برند و مجبور نيستند مثل كارگران و كشاورزان اروپايي دائما بيگاري بكشند.

چهارشنبه 29 9 1391

آيا مي دانيد كه در زمان حكومت صفويه، معيار و ملاك ارزش پول جهاني سه چيز بود: طلاي آمريكا، ادويه خاور دور و نهايتا ابريشم ايران(يعني آب بزاق دهان كرم ابريشم ايراني!)

X